Odkazy

 

 

 

 

 

 

Štatistika návštevnosti

TOPlist

Liturgický program

Liturgický program na týždeň od 15.08. do 21.08.2016

 


Pondelok
15.08.

 

Zosnutie našej presvätej Vládkyne, Bohorodičky Márie, vždy Panny

Prikázaný (chrámový) sviatok

6:30
7:30

 

 

16:30

18:00

Utiereň
Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Jakub
Sv. liturgia slovenská
* za veriacich
Sv. liturgia slovenská
* Miroslava (40r.)

Utorok
16.08.

Svätý mučeník Diomédes

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Mária, Fedor
Sv. liturgia slovenská
† Danka (panychída)

Streda
17.08.

Svätý mučeník Myrón

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Dominik, Anežka
Sv. liturgia slovenská
† Anna, Ondrej, Ján

Štvrtok
18.08.

Svätí mučeníci Flórus a Laurus

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Helena s rod.
Sv. liturgia slovenská
* Helena

Piatok
19.08.

 

Svätý mučeník Andrej Stratopedarcha a spoločníci

Zdržanlivosť od mäsa

6:30

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Michal, Anna, Vladimír
Sv. liturgia slovenská
† Irena, Miroslav (panychída)

Sobota
20.08.

Svätý prorok Samuel

6:30

 

17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Daniela s rod., Jozef, Samko
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Mária, Ján (panychída)

Nedeľa
21.08.

14. nedeľa po Päťdesiatnici

Odpust v Ľutine

8:00

 

10:00

 

17:15
18:00

Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich

Sv. liturgia slovenská
* Gabriela (25r.)
Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Eva, Lenka, Veronika


Liturgický program na týždeň od 08.08. do 14.08.2016

 


Pondelok
08.08.

Svätý Emilián Vyznávač,
kyzický biskup

6:30

 

17:30
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ján
Akatist za požehnanie rodín
Sv. liturgia slovenská
† Vladimír (panychída)

Utorok
09.08.

Svätý apoštol Matej

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Bernard
Sv. liturgia slovenská
† Michal

Streda
10.08.

Svätý mučeník a archidiakon Vavrinec

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Robert
Sv. liturgia slovenská
† Mikuláš, Rozália (panychída)

Štvrtok
11.08.

Svätý mučeník Euplos

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Zuzana
Sv. liturgia slovenská
† Dominik, Anežka

Piatok
12.08.

 

Svätí mučeníci Fótios a Anikét

Zdržanlivosť od mäsa

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Peter s rodičmi
Sv. liturgia slovenská
† Ivan, Fedor, Vasiľ, Anna,
Jozef, Ivan

Sobota
13.08.

Náš prep. otec Maxim Vyznávač
V tento deň sa zakončuje sviatok Premenenia

6:30

 

17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Anna, Demeter
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Viera, Michal, Mária,
Štefan, Mária

Nedeľa
14.08.

13. nedeľa po Päťdesiatnici

Odpust v Klokočove

8:00

 

10:00

 

17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich

Sv. liturgia slovenská
* Jakub, Zuzana, Helena, Jana, Samuel, Matúš
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Helena


Liturgický program na týždeň od 01.08. do 07.08.2016

 


Pondelok
01.08.

 

Vynesenie úctyhodných driev úctyhodného a životodarného Kríža

Začiatok Uspenského pôstu

6:30

 

17:30
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Stanislav
Akatist za požehnanie rodín
Sv. liturgia slovenská
† Michal, Anna, (panychída)

 

 

Utorok
02.08.

Prenesenie pozostatkov
svätého prvomučeníka
a archidiakona Štefana

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Ľubomír s rod.
Sv. liturgia slovenská
† Lumír, Viktória, Roman

 

 

Streda
03.08.

Naši prepodobní otcovia Izák, Dalmat a Faust

6:30

 

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Michal, Ján, Michal, Mária, Helena, Peter (panychída)
Sv. liturgia slovenská
† Ján, Helena, Andrej, Mária

 

 

Štvrtok
04.08.

Siedmi svätí mladíci z Efezu

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Pavel, Mária (panychída)
Sv. liturgia slovenská
† Ladislav, Mária

 

 

Piatok
05.08.

Predsviatok Premenenia

Svätý muč. Eusignios

Prvý piatok

Zdržanlivosť od mäsa

6:30

 

16:45
17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Júlia, Juraj, Anna, Ján
Eucharistické požehnanie
Veľká večiereň s lítiou
Sv. liturgia slovenská
* SSR a NSI

 

 

Sobota
06.08.

Sväté Premenenie nášho Pána, Boha a Spasiteľa Ježiša Krista

Odporúčaný sviatok
Myrovanie

7:30

 

9:00

 

16:00
17:00
18:00

Sv. liturgia slovenská
* Kvetoslava
Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich
Sobáš
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Mária (panychída)

 

 

Nedeľa
07.08.

12. nedeľa po Pädesiatnici

Odpust   Litmanová

Katechetizácia a katolícke školy

8:00

 

10:00

 

17:15
18:00

Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich

Sv. liturgia slovenská
* Jakubko, Paťka, Janka, Peter

Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Vladimír (50 r.)

 

Od 3.7. do 28.8.2016 sv. liturgie v nedeľu:     8:00 cirkevnosl.
10:00 slovenská
17:15  Večiereň
18:00 slovenská

Liturgický program na týždeň


od 25.07. do 31.07.2016


Pondelok
25.07.

Zosnutie svätej Anny, matky presvätej Bohorodičky

6:30

 

17:30
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Štefan, Mária
Akatist za požehnanie rodín
Sv. liturgia slovenská
* Anna s rod.

 

 

Utorok
26.07.

Svätý hieromučeník
Hermolaos a spoločníci

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Anna, Mikuláš
Sv. liturgia slovenská
†  František, Zuzana, František, Juraj (panychída)
* Anna

 

 

Streda
27.07.

Svätý veľkomučeník a uzdravovateľ Panteleimón

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Peter
Sv. liturgia slovenská
† Anna, Ján, Helena

 

 

Štvrtok
28.07.

Svätí apoštoli a diakoni Prochor, Nikanor, Timón a Parmenas

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Štefan, Vasiľ, Anna, Alex, Fedor
Sv. liturgia slovenská
† František, Jozef, František, Pavol, Mária

 

 

Piatok
29.07.

 

Svätý mučeník Kallinik

Zdržanlivosť od mäsa

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Mária, Ján, Anna
Sv. liturgia slovenská
† Mikuláš, Anna, Michal, Mária (panychída)

 

 

Sobota
30.07.

Svätí apoštoli Silas,
Silván a spoločníci

6:30

 

16:00
17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Mária, Michal, Anna
Sobáš
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Anna, Juraj, Štefan, Ladislav (panychída)

 

 

Nedeľa
31.07.

11. nedeľa po Päťdesiatnici

8:00

10:00

 

 

17:15

18:00

Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich

Sv. liturgia slovenská
* Kristína, Jozef, Mária, Marta, Jakub, Timotej, Ivan, Anna, Magdaléna
Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Pavol

 

Od 3.7. do 28.8.2016 sv. liturgie v nedeľu:     8:00 cirkevnosl.
10:00 slovenská
17:15  Večiereň
18:00 slovenská

Liturgický program na týždeň od 18.07. do 24.07.2016

 


Pondelok
18.07.

Sv. mučeník Hyacint z Amastridy

6:30

 

17:30
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ján, Helena, Štefan (panychída)
Akatist za požehnanie rodín
Sv. liturgia slovenská
* Milan (60 r.)

 

 

Utorok
19.07.

Naša prep. matka Makrína, sestra Bazila Veľkého

6:30

 

 

17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Verona, Michal, Verona, Jozef, Ján, Helena, Ján, Michal, Peter
Veľká Večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Jozef, Anna, Ján, Alžbeta (panychída)

 

 

Streda
20.07.

Svätý a slávny
prorok Eliáš

Odporúčaný sviatok

6:30
7:30

 

16:30

 

18:00

Utiereň
Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Lenka, Miloš, Evka, Tomáš
Sv. liturgia slovenská
* za veriacich
Sv. liturgia slovenská
* Lenka (40 r.)

 

 

Štvrtok
21.07.

Naši prepodobní otcovia Simeon, blázon pre Krista,
a Ján, jeho spoluaskéta

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Michal (panychída)
Sv. liturgia slovenská
† Michal, Mária, Michal (panychída)

 

 

Piatok
22.07.

Svätá myronosička a apoštolom rovná Mária Magdaléna

Zdržanlivosť od mäsa

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ján, Magda
Sv. liturgia slovenská
† Ján

 

 

Sobota
23.07.

Svätí mučeníci Trofim,
Teofil a spoločníci

6:30

 

17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Matúš, Marián, Jana
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Helena, Michal, Helena,
Ján s rodičmi (panychída)

 

 

Nedeľa
24.07.

10. nedeľa po Pädesiatnici

8:00

 

10:00

 

17:15
18:00

Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich

Sv. liturgia slovenská
* Vasiľ s rod.

Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Helena (60 r.)

 

Od 3.7. do 28.8.2016 sv. liturgie v nedeľu:     8:00 cirkevnosl.
10:00 slovenská
17:15  Večiereň
18:00 slovenská

Liturgický program na týždeň od 11.07. do 17.07.2016

 


Pondelok
11.07.

Svätá všechválna mučenica Eufémia

6:30

 

17:30
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ján
Akatist za požehnanie rodín
Sv. liturgia slovenská
* Oľga s rod. (70r.)

Utorok
12.07.

Svätí mučeníci Proklos a Hilarios

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Filoména
Sv. liturgia slovenská
† Michal Juštík (panychída)

Streda
13.07.

Zhromaždenie k sv. archanjelovi Gabrielovi

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Vojtech, Valéria, Jozef, Anna (panychída)
Sv. liturgia slovenská
* bohuznáma rodina

Štvrtok
14.07.

Po Svätý apoštol Akvila

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ján, Peter
Sv. liturgia slovenská
† Peter Šuta

Piatok
15.07.

Svätý apoštolom rovný
a veľký knieža Vladimír,
pri svätom krste nazvaný Bazil

Voľnica

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Stanislav
Sv. liturgia slovenská
† Danka (panychída)

Sobota
16.07.

Sv. hieromuč. Aténogenés
a jeho 10 učeníci

6:30

 

16:00
17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† František
Sobáš
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Dominika, Anežka

Nedeľa
17.07.

Blažený hieromučeník Pavol Peter, prešovský biskup

9. nedeľa po Pädesiatnici

Zbierka na Svojpomocný
fond pre farnosti

8:00

 

10:00

 

17:15
18:00

Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich

Sv. liturgia slovenská
* Mária s rod. (50r.)
Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Martin, Silvia, Tomáš, Martin

Od 3.7. do 28.8.2016 sv. liturgie v nedeľu:     8:00 cirkevnosl.
10:00 slovenská
17:15  Večiereň
18:00 slovenská

Liturgický program na týždeň od 04.07. do 10.07.2016

 

Pondelok
04.07.

Náš otec svätý Andrej Jeruzalemčan
Prep. Marta, matka svätého Simeona

6:30

 

17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Jozef (panychída)
Veľká Večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Ján, Mária, Ján

Utorok
05.07.

Svätí apoštolom rovní Cyril a Metod, učitelia Slovanov

Odporúčaný sviatok
Myrovanie

 

9:00
9:30
____
17:15
18:00

Akatist k sv. Cyrilovi a Metodovi
Sv. liturgia
na námestí
––– ––– ––– ––– ––– –––
Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Silvia s rod.

Streda
06.07.

Náš prepodobný otec Sisoés Veľký

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Andrej, Anna
Sv. liturgia slovenská
† Vladimír (panychída)

Štvrtok
07.07.

Naši prep. otcovia Tomáš z Maley a Akakios, ktorý sa spomína v spise Rebrík

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ondrej
Sv. liturgia slovenská
† Andrej, Mária, Tomáš,
Ivan, Mária

Piatok
08.07.

 

Svätý veľkomučeník Prokop

Zdržanlivosť od mäsa

6:30

 

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ján, Michal, Helena, Juraj,
Júlia (panychída)
Sv. liturgia slovenská
† Imrich, Mária, Imrich, Ján, Jana

Sobota
09.07.

Svätý hieromučeník Pankrác, tauromenský biskup

6:30

 

17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Jozef
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Mirka (panychída)

Nedeľa
10.07.

8. nedeľa po Pädesiatnici

8:00

 

10:00

 

17:15
18:00

Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich

Sv. liturgia slovenská
* Peter
Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Anton

Od 3.7. do 28.8.2016 sv. liturgie v nedeľu:     8:00 cirkevnosl.
10:00 slovenská
17:15  Večiereň
18:00 slovenská

Liturgický program na týždeň od 27.06. do 03.07.2016

 

Pondelok
27.06.

Náš prepodobný otec
Samson Pohostinný

6:30

 

17:30
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Mária s rod.
Akatist za požehnanie rodín
Sv. liturgia slovenská
* Daniela

Utorok
28.06.

Prenesenie pozostatkov svätých nezištníkov Kýra a Jána.

6:30

 

17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Mikuláš s rod.
Veľká večiereň s lítiou
Sv. liturgia slovenská
* Anna

Streda
29.06.

Svätí, slávni a znamenití hlavní apoštoli
Peter a Pavol

Prikázaný sviatok
Myrovanie

6:30

7:30

 

 

10:00
16:30

 

18:00

Utiereň
Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Peter, Vasiľ, Anna, Andrej, Anna, Eva, Mária, Mária, Paulína, Ján
GJZ HE
Sv. liturgia slovenská
* za veriacich
Sv. liturgia slovenská
* Peter

Štvrtok
30.06.

Zbor svätých, slávnych a znamenitých dvanástich apoštolov

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ján, Anna, Juraj, Mária, Ján
Sv. liturgia slovenská
† Andrej

Piatok
01.07.

Svätí nezištníci a divotvorcovia Kozma a Damián
Prvý piatok
Zdržanlivosť od mäsa

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* členky SSR a NSI
Sv. liturgia slovenská
† Štefan, Anna, Ján ost. z rod.

Sobota
02.07.

Uloženie úctyhodného rúcha našej presvätej Vládkyne a Bohorodičky v Blachernách

6:30

 

16:00
17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Tatiana s rod.
Sobáš - skanzen
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Bernardína s rod.

Nedeľa
03.07.

7. nedeľa po Pädesiatnici

8:00

 

10:00

 

17:15
18:00

Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich
Sv. liturgia slovenská
* Peter, Peter, Inga, Anna, Darina, Ľubo,  Peter, Patrik, Marko
Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Štefánia s rod.

Od 3.7. do 28.8.2016 sv. liturgie v nedeľu:     8:00 cirkevnosl.
10:00 slovenská
17:15  Večiereň
18:00 slovenská

Liturgický program na týždeň od 20.05. do 26.06.2016

 


Pondelok
20.06.

Svätý hieromučeník Metod,
patarský biskup

6:30

 

17:30
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Božena (60r.)
Akatist za požehnanie rodín
Sv. liturgia slovenská
† Marta

Utorok
21.06.

Svätý mučeník Julián Tarzský

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Michal
Sv. liturgia slovenská
† Jozef, Jozef, Júlia

Streda
22.06.

Svätý hieromučeník Eusebios, samosatský biskup

6:00
6:30

 

17:30
18:00

Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Mária, Vasiľ, Fedor, Helena, Demeter, Anna, Ján
Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia slovenská
† Pavol, Zuzana (panychída)

Štvrtok
23.06.

Svätá mučenica Agripína

6:30

 

17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ján, Anna, Ján, Zuzana
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Ján

Piatok
24.06.

Narodenie úctyhodného a slávneho Pánovho proroka, predchodcu a krstiteľa Jána

Voľnica
Myrovanie

6:30
7:30

 

16:30

 

18:00

Utiereň
Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Helena
Sv. liturgia slovenská
* za veriacich
Sv. liturgia slovenská
* Jarmila, Iveta

Sobota
25.06.

Svätá prepodobný
mučenica Febrónia

10:00
15:00
16:00
17:00
18:00

Primície
Sobáš
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
† Gregor, Mária, Milan,
Mária, Dušan

Nedeľa
26.06.

6. nedeľa po Pädesiatnici

Zbierka Dobročinné diela Sv. Otca

o. arcibiskup Ján – Dubník

7:30

9:00

11:00

17:15
18:00

Sv. liturgia slovenská
* Ján
Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich
Sv. liturgia slovenská
* Vasiľ (70r.) s rod.
Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Mária s rod.

Od 3.7. do 28.8.2016 sv. liturgie v nedeľu:     8:00 cirkevnosl.
10:00 slovenská
17:15  Večiereň
18:00 slovenská

Liturgický program na týždeň od 13.05. do 19.06.2016

 

Pondelok
13.06.

Svätá mučenica Akvilína

6:30

 

17:30
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Michal, Mária
Akatist za požehnanie rodín
Sv. liturgia slovenská
† Anton (panychída)

Utorok
14.06.

Svätý prorok Elizeus

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Jozef, Mária, Helena
Sv. liturgia slovenská
† Peter Šuta

Streda
15.06.

Svätý prorok Amos

6:00
6:30

 

17:30
18:00

Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Mária, Štefan (panychída)
Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia slovenská
† Danka (panychída)

Štvrtok
16.06.

Náš otec svätý Tychón Divotvorca, amatuntský biskup

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Michal
Sv. liturgia slovenská
* Anna (79r.)

Piatok
17.06.

Sv. muč. Manuel, Sabel a Izmael

Zdržanlivosť od mäsa

6:00
6:30

 

10:00
17:30
18:00

Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Juraj (panychída)
Charita - odpust
Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia slovenská
† Dominik, Anežka

Sobota
18.06.

Svätý mučeník Leontios

6:30

 

 

16:00
17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Mária, Juraj, Helena,
Juraj, Ján, Mária
Sobáš
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Maroš

Nedeľa
19.06.

5.  nedeľa po Pädesiatnici

 

Kňazské vysviacky o 10:00 v Ľutine

7:30

 

9:00

11:00

 

17:15
18:00

Sv. liturgia slovenská
* Rudolf (60r.)
Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich
Sv. liturgia slovenská
* Jana, Anton, Tobiáš, Ján
Večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Eva (50r.) s rod.

Liturgický program na týždeň od 06. do 12.06.2016

 

Pondelok
06.06.

 

Náš prepodobný
otec Bessarión Divotvorca

6:30

 

17:30
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Štefan, Mária, Štefan, Michal, Ján, Veronika
Akatist za požehnanie rodín
Sv. liturgia slovenská
† Vladimír (panychída)

Utorok
07.06.

Svätý hieromučeník Teodot Ankyrský

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Zuzana, Ján, Anna, Ján
Sv. liturgia slovenská
* Ivan

Streda
08.06.

Prenesenie pozostatkov svätého veľkomučeníka Teodora Tiróna

6:00
6:30

 

17:30
18:00

Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Ján
Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia slovenská
* Alena s rod.

Štvrtok
09.06.

Náš otec svätý Cyril,
alexandrijský arcibiskup

6:30

 

18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Helena s rod.
Sv. liturgia slovenská
† Vasiľ

Piatok
10.06.

Svätý hieromučeník Timotej,
pruský biskup

Zdržanlivosť od mäsa

6:00
6:30

 

17:30
18:00

Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia cirkevnoslovanská
† Michal, Mária, Jozef, Jaroslav, Mária
Moleben k Božskému srdcu
Sv. liturgia slovenská
† Michal, Anna

Sobota
11.06.

Svätí apoštoli Bartolomej a Barnabáš

Environmentálny deň

6:30

 

16:00
17:00
18:00

Sv. liturgia cirkevnoslovanská
* Miroslav s rod.
Sobáš
Veľká večiereň
Sv. liturgia slovenská
* Pavol s rod., Martin

Nedeľa
12.06.

4. nedeľa po Pädesiatnici

Diakonská vysviacka o 10:00 v PO

7:30

 

9:00

 

11:00

 

17:15

18:00

Sv. liturgia slovenská
* Ján, Mária, Ján
* Sv. liturgia cirkevnosl.
* za veriacich
Sv. liturgia slovenská
* Mária, Juraj
Večiereň
Sv. liturgia slovenská
*  Gabriela